Hlavní nabídka2010/12/09 - Mikulášská výprava PDF Tisk
Napsal uživatel Lída   
Mikulášská výprava ke Sv. Antoníčkovi
9. 12. 2011


Ve čtvrtek 9.12.2010 jsme se vypravili na netradiční Mikulášskou výpravu. Od hasičky jsme se vydali kolem Kociánky směrem na Zaječí horu ke Sv.Antoníčkovi. Vzhledem k tomu, že asi polovina účastníků zapomněla svítilny a začalo mrznout, rozdělili jsme se na dvojice a putovali k Sv. Antoníčkovi. Tam na nás už čekal čert, kterého údajně vyhodili z pekla, protože ztratil rohy. Pak už chodily dvojice po cestě vyznačené svíčkami za Mikulášem, kde po splnění úkolu dostaly balíček. Zpět se vracely po druhé straně potoka. Všichni šťastně dorazili, až na jednu dvojici ml. žáků, kteří Mikuláše minuli a vrátili se zpět bez balíčku, takže museli cestu opakovat. Zpět na hasičku nás dopravil trambus. Výpravy se zúčastnilo 11 mladších žáků, 4 starší žáci a 3 dorostenci, kteří se podíleli na přípravě.