Hlavní nabídka2019/11/22 - Trojdenní výprava dorostu na Vysočinu PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Trojdenní výprava na Vysočinu

22. - 24. 11. 2019

Podzimního trojdeňáku se již tradičně zúčastnili jenom ti nejodvážnější. Sešli jsme se v pátek večer na hasičské stanici, rozdělili si erární vybavení (zejména jídlo) a vyrazili jsme na nádraží, odtud jsme jeli vlakem do Tišnova a pak dále do Rožné. Další naše cesta vedla již pěšky a to do Bukova, kde má chalupu jeden ze členů, tam jsme se usídlili. Sobota byla věnována zčásti brigádnické činnosti - stavění plotků kolem stromků v zahraně, která plynule přechází v lesík, podvečer až večer pak proběhla výprava po pamětihodnostech okolí - zejména se jednalo o zříceninu hradu Lísek, památnou obec Nivy a zámeček v Mitrově. V neděli pak naše cesta vedla zpět na vlak do Rožné, odtud jsme jeli zpátky do Brna.