Hlavní nabídka2009/07/05 Tábor Jevišovice 2009 PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   
Tábor "Jevišovice 2009"
5. - 16. 7. 2009


Tradiční, již 16. oddílový stanový tábor v Jevišovicích, okres Znojmo.
Z táborového dění vzpomňme zejména dvojí výpravu do Znojma s návštěvou stanice Hasičského záchranného sboru a znojemského podzemí, dále čerpání studny na hájovně (za účelem čištění), lezecký výcvik (traverz mezi stromy zakončený lanovkou), noční výsadek s následným tábořením na odloučených satnovištích, noční šifrovací orientační pátrací akci postopách zákeřného zločince či odhalené přepadení tábora skauty a rovněž odhalené přepadení skautů našimi dorostenci. Na fotografiích jsou dále patrné výjevy ze stavby tábora, z hasičského výcviku, závěrečné hostiny i slavnostního ohně; rovněž pak je vidět jak se vyplatí mít na táboře narozeniny.
Tábor byl rovněž bohatý na moudré výroky a proslovy účastníků - viz odkaz "slavné výroky".