Hlavní nabídka2015/09/12 - Den náborů za Lužánkami PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Den náborů za Lužánkami

12. 9. 2015

Ve sportovním areálu za Lužánkami, tedy na fotbalovém a atletickém stadionu a na bývalém zimním kluzišti, se konala akce pro širokou veřejnost, s cílem ppřivést děti do sportovních oddílů. Prezentovaly se zde brněnské sportovní oddíly, byly zde soutěžní disciplíny - ti úspěšnější pak mohli získat úlevu na členské příspěvky v některé ze sportovních organizací.

Sbor dobrovolných hasičů pomáhal zajistit doprovodný program - doprovodné disciplíny pro děti, dále mladí hasiči dělali ukázky soutěžních disciplín - požárního útoku s vodou, či 100m s překážkami.

Akci pořádala Unie sportovních klubů města Brna, ve spolupráci s Českou unií sportu v Jihomoravském kraji.

Akce se zúčastnili i někteří známí brněnští sportovci. Pozvání na akci přijala i ministryně školství ČR.