Hlavní nabídka2018/11/16 - Trojdenní výprava do údolí Bobrůvky PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Trojdenní výprava do údolí řeky Bobrůvky

16. - 18. 11. 2018, Rožná - Bukov - Trenckova rokle - Skryje

Podzimní výprava dorostu do podhůří Vysočiny, na kterou se letos vypravili jenom ti nejodvážnější a nejodhodlanější. Cesta začala v pátek večer na nádraží v Rožné, kam nás dovezl vlak. Odtud jsme se vypravili do Bukova, kde jsme se usídlili na chalupě jednoho ze členů sboru. Ráno po skromné brigádě na dřevě a důstojném obědě jsme se vypravili dále přes Mitrov a Podmitrov, dál údolím řeky Bobrůvky, až na chatu jiného ze členů sboru. Tam jsme hospodařili a nocovali do dalšího dne. Po obědě jsme pokračovali údolím Bobrůvky přes Trenckovu rokli (kde se velitel pandurů Trenck údajně ukrýval před zákonem) do Skryjí, odkud nás autobus odvezl do Tišnova, odkud jsme pokračovali vlakem zpátky do Králova Pole.